Witamy na stronie Klubu HDK PCK przy MPK Spółka z o.o. we Wrocławiu

Nasza Galeria

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Greszczuk   
piątek, 20 maja 2011 16:53

Z przyjemnością informuję, że nasza GALERIA zaczyna funkcjonować. Na dzień dzisiejszy (piątek 20-05-2011) dostępne są zdjęcia z ubiegłorocznej XII Spartakiady w Sułowie. Możecie być pewni, że w kolejnych dniach pojawią się kolejne zdjęcia z naszych wcześniejszych imprez.

Na zdjęcia z XIII Spartakiady musicie poczekać jeszcze kilkanaście dni. Wiąże się to z tym, że większość zdjęć trzeba "obrobić" ,posegregować i ponumerować. Wbrew pozorom jest to zajęcie czasochłonne. Obiecuje, że postaram się zrobić to jak najszybciej-daje sobie na to czas do końca maja, czyli jakieś 11 dni. W późniejszym czasie (podobnie jak w latach ubiegłych) pojawią się płytki DVD ze zdjęciami z naszej ostatniej imprezy. Płytki będą dostępne u łączników, ale nie wcześniej jak w miesiącu lipcu.

Przypomnę, że GALERIA jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników Klubu HDK MPK. Zachęcam  do logowania się na naszej stronie, na której pojawiły się też sondy i forum.

 

Poprawiony ( piątek, 20 maja 2011 17:24 )
 

Festyn z okazji Dnia Dziecka wraz z poborem krwi

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Greszczuk   
piątek, 06 maja 2011 15:33

28-05-2011 na festynie z okazji Dnia Dziecka organizowanego przez naszą firmę na stadionie przy ulicy Lotniczej Klub Honorowych Dawców Krwi przy MPK będzie organizował pobór krwi. Wszystkich chętnych do oddania jak i przyłączenia się do Klubu HDK MPK serdecznie zapraszamy.

Poprawiony ( piątek, 27 maja 2011 21:15 )
 

XIII Rodzinna Spartakiada Rereacyjno - Sportowa

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Greszczuk   
czwartek, 03 marca 2011 23:04

Zarząd Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym Spółka z o.o. we Wrocławiu informuje, że w dniach 13-15 maj 2011 roku odbędzie się w Sułowie XIII Rodzinna Spartakiada Rekreacyjno - Sportowa Honorowych Dawców Krwi i ich rodzin. Członków Klubu HDK MPK zapraszamy do wzięcia udziału. Więcej informacji udzielają i zgłoszenia przyjmują łącznicy Klubu na poszczególnych obiektach. Ilość miejsc ograniczona możliwościami zakwaterowania w Sułowie. Program i regulamin Spartakiady dostępny po zalogowaniu się na stronie.

Poprawiony ( wtorek, 22 marca 2011 18:46 )
 

baner

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 19 lutego 2011 21:39

 

Poprawiony ( środa, 28 marca 2018 09:04 )
 

WITAJCIE !!!!

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Greszczuk   
czwartek, 13 stycznia 2011 12:25

 

Stało się ! W końcu dorobiliśmy się "własnego" serwera dzięki któremu będziemy mieli więcej możliwości o których za chwilę.

Dotychczas nasza strona gościnnie funkcjonowała na serwerze , który był nam tylko udostępniany. Gościna była darmowa, ale nie mieliśmy tam zbyt wielu możliwości. Z Nowym Rokiem 2011 działamy już na innym serwerze, który za niewielką opłatą umożliwia nam uatrakcyjnienie naszej strony tak, aby stała się bardziej funkcjonalna. Do strony głównej i podstawowych wiadomości o Zarządzie naszego Klubu jak i wiadomości o krwi, statusu HDK PCK i do regulaminu klubu mają dostęp wszyscy, którzy trafią na naszą stronę. Do pozostałych funkcji potrzebny jest proces rejestracji. Zarejestrować się będą mogli tylko członkowie Klubu HDK PCK przy MPK Spółka z o.o. we Wrocławiu. Jest to podyktowane tym, że w przyszłości na stronie będziemy umieszczali zdjęcia z naszych uroczystości (akademii HDK, rodzinnej spartakiady i inne)

Przez naszą stronę  można też będzie  zgłosić oddanie krwi i wziąć udział w sondzie . W planach jest też forum.  Aby to wszystko było możliwe i bezpieczne dla zalogowanych użytkowników nasz proces rejestracji jest dość rozbudowany. Prosimy w nim o informację, które i tak już posiadamy w naszej bazie. Podanie ich umożliwi nam potwierdzenie, że osoba rejestrująca się jest tą za którą się podaje, co uniemożliwi podszywanie się osobom postronnym. Prosimy też o sugestie dotyczące naszej strony, nowych funkcji i jej możliwości. W tej sprawie proszę się kontaktować z administratorem.

Poprawiony ( poniedziałek, 07 lutego 2011 18:26 )
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 następna > ostatnia >>

Strona 16 z 16